Háčkované podtácky | NÁVOD

neděle, června 18, 2017


Začala jsem v bytě trochu obměňovat dekorace a řekla jsem si, že bych něco opět stvořila. Miluji, když je domov zaplněný ručními výrobky. Dodávají mu dle mého útulnější dojem a hlavně zahřeje u srdce, když jsou dekorace vlastní výroby.

Na internetu jsem přes google obrázky narazila na tyto krásné podtácky a tak jsem šla nakoupit klubíčka. Byla jsem docela překvapená, že bylo poměrně obtížné sehnat přízi, u které by měli v kamenné prodejně dva odstíny šedé. Neměla jsem tedy moc na výběr a koupila přízi Elian. A mohlo se jít tvořit.

Ovšem s touto přízí sem nebyla příliš spokojená. Byla příliš chlupatá a okraje hotového podtácku se kroutili nahoru. Druhý den jsem se tedy ještě vydala do jedné malé galanterie a tam jsem byla úspěšnější. Tam jsem koupila přízi Kája. Tato příze je na podtácky dokonalá. Pro ukázku - zde srovnání podtácku háčkovaného Elianem a Kájou.


Z příze Kája jsem háčkovala poprvé a můžu říct, že jsem si jí velmi oblíbila. Pracuje se s ní velmi dobře a na omak je velmi příjemná. Mohu tedy jedině doporučit.


NÁVOD

v přípravě


You Might Also Like

1 komentářů

Instagram

Popular Posts

Like us on Facebook

Ušáci

Flickr Images