Procházka s pejsky a nové potěšení

pondělí, března 06, 2017

Ve čtvrtek jsme po dlouhé době všichni společně vyrazili na procházku k řece. Miluju to tam, hlavně když je slnečno a zároveň pod mrakem. Ráda se tam procházím před bouřkou nebo po bouřce. To dnes sice nehrozilo, ale atmosféra tam byla úžasná. Jen kdyby si ti neohleduplní pejskaři dali trochu pozor. Když pes neumí přivolání, tak ho prostě nepouštím. Je to pak docela obtěžující, když se na vás přilepí velký ridgeback, sice hodný, ale našim holkám to není příjemný. Ještě že je Trixi umí tak odpálkovat a pak dají pokoj :-D Ale než vám sem dám fotky od řeky, napíši ještě jednu novinku, ze které mám fakt radost..
Před procházkou jsem totiž zašla ještě do Jysku a koupila si pro radost novou výbavu na focení - přehoz imitaci kožešiny. Strašně se mi zalíbila kombinace šedého podkladu a bílé "kožešiny". Po rozzdrbání háže krásně stříbrný efekt. Také mne tam zaujal svícen a ubrousky s jelenem jsem musela mít! Doma, když jsem vám mé přírůstky chtěla vyfotit, nějaký návštěvník, to všechno musel hned prozkoumat. Kdopak to asi bude, že? Tomu u nás žádná novinka neunikne ;-)A jak bylo na procházce? Pár fotek vám přináším. To bych nebyla já, abych s sebou neměla foťáček :-)


Selfíčko nesmí chybět

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Krásní pejsci i fotky! :) A ta "kožešinka" je taky kouzelná, to bude super na focení. :))

  blog Days of Daysy
  Agregátor blogů - zviditelni svůj blog

  OdpovědětVymazat
 2. Překrásné fotky a máš krásné pejsky :) Jak píšeš s těmi bezohlednými páníčky, které jejich psi neposlouchají, tak já už jsem si na to prostě zvykla. Co den to potkám minimálně jednoho člověka se psem na louce kam chodíme a vždycky si já musím zavolat Sáru k sobě, jelikož oni se jen koukají marně volají na své psy, kterým je to fuk. To mě štve hodně, ale asi s tím nic neuděláme :D
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat

Instagram

Popular Posts

Like us on Facebook

Ušáci

Flickr Images