Scooby slaví své 6. narozeniny!!!

úterý, března 22, 2016


V tento den před 6 lety se narodilo jedno malé úžasné stvoření. Klubíčko plné něhy a radosti. Časem tohle klubíčko vystrčilo růžky a ukázalo i maličkou dávku raubířství a komičnosti . Především se však ukázalo, že tenhle tvoreček s dlouhýma ušima a střapatým ocáskem má obrovské srdíčko, které hrdině bojuje s veškerými nástrahami života.
Mám obrovskou radost a jsem z toho dodnes dojatá, že členem naší rodiny je právě Scooby. Už mnohokrát jsme si mysleli, že se ze zdravotních důvodů nedočká svých 5. narozenin. Poté, že se nedočká svých 6. narozenin. Ale on nám ukázal, že je obrovský boovník, který chce žít a být tu s námi. Že chce být nadále obklopen svými lidskými, zvířecími i plyšovými kamarády!
A tak to dokázal. Dneska je Scoobymu přesně 6 let, každičký den mu děkuji, že je s námi, každičký den se sním hezky loučím, když jdu do práce a každičký den spolu usínáme. Přeji ti, Scooby, všecičko nejlepší a věřím, že tu s námi budeš ještě dlouhá dlouhá léta! Máme tě rádi...vlastně ne...My tě všichni nade všechno zbožňujeme! Fotky z oslavičky najdete ZDE

You Might Also Like

0 komentářů

Instagram

Popular Posts

Like us on Facebook

Ušáci

Flickr Images